KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409512
nr 1240 9512
Lars Ramstedt
(f. 1953), Sverige
Akvarell, Komposition. Signerad, daterad -87,50x33
Lars Ramstedt, svensk målare född 1953 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:13:06
1.000 kr
1.200 kr